Zboží je možné zaplatit předem běžným bankovním převodem na náš účet u FIO banky 2500939275/2010. Po odeslání objednávky Vám zašleme e-mailem všechny informace, které jsou nezbytné pro provedení platby. Prosím, neplaťte za objednávku, dokud k tomu nebudete přímo vyzváni! Fakturu k zakoupenému zboží zasíláme e-mailem.

Objednávky až do odvolání vyřizujeme nyní pouze jednou týdně převážně o víkendu! Zboží tedy odesíláme zpravidla v první polovině následujícího týdne, v případě mouky závisí termín odeslání na dostupnosti ve mlýně a není pevně stanovený.

Další možností pro objednávky v rámci ČR je zaplatit za zboží v hotovosti při zaslání na dobírku.

V případě dobírky Vám bude navíc účtován poplatek podle zvoleného druhu doručení:

  • Česká pošta: 36,- Kč
  • Přepravní služba (pouze DPD): 36,- Kč
  • Uloženka: 15,- Kč
  • Zásilkovna: 15,- Kč

Na osobním odběru se dohodneme vždy individuálně, ale upozorňujeme, že je potřeba si zboží vybrat a uhradit předem a my Vám je už jen připravíme k předání. Z provozních důvodů není zatím možné vybírat zboží na místě. Nemáme pevnou otevírací dobu, takže bez předchozí domluvy nemusíme být k dispozici. Děkujeme za pochopení.

 

Objednávky na Slovensko je nutné platit předem převodem na náš účet u FIO banky 2500939275/2010. Platbu je možné provést v CZK, ale na Vaše přání také v EUR. V tom případě Vám s potvrzením objednávky pošlu také celkovou částku k platbě přepočítanou podle aktuálního kurzu naší banky. Platbu je nutné provést jako SEPA platbu, nikoli platbu do zahraničí.